ד"ר איתי סרוגו

ד"ר איתי סרוגו סיים את לימודיו בתחום הכללי של הווטרינריה ע"ש קורט באוניברסיטה העברית בשנת 2005 ומשם המשיך לשנת אינטרנשייפ במחלקת חירום בבתי החולים לבעלי החיים. במשך שנה וחצי פעל בתחום הנ"ל וצבר לא מעט ידע וניסיון. ד"ר איתי סרוגו הינו ווטרינר בעל התמחות מטעם קולג' אירופאי לנוירולוגיה ונוירוכירורגיה ווטרינרית מזה 15 שנים. במהלך השנים הללו ולצד עבודתו הנאמנה בתחום רכש ד"ר איתי ניסיון קליני גדול במיוחד לרבות יכולות משופרות לאבחון טיפול מהיר וטוב בכל התחומים לרבות מצבי חרום כאלה ואחרים. 

כמו כן, ד"ר איתי סרוגו העביר לא מעט מידיעותיו לסטודנטים בתחום לרבות פרסומים אודות ידיעותיו באמצעות מאמרים ומחקרים שונים העוסקים בין היתר גם בנוירולוגיה. את ההתמחות בתחום סיים ד"ר סרוגו בשנת 2011 ומאז ועד היום פועל בכל דרך אפשרית במטרה להציל את בעלי החיים שצריכים ודורשים את הטיפול המסור. כמו כן חשוב לציין גם את פועלו במסגרת בית החולים הווטרינרי בכפר הירוק. בשנת 2012 הוסמך ד"ר סרוגו מטעם הקולג' האירופאי בתחומי נירולוגיה. 

נוכח ניסיונו וידיעותיו, ד"ר איתי סרוגו מיישם טיפולים בכלבים וחתולים הסובלים ממחלות, דלקות ומקרי עצבים הדורשים לא פעם ניתוחים נוירו- כירורגים לרבות פריצות דיסק ומערכות עצבים. 

בנוסף, אחראי ד"ר סרוגו לאבחן ולטפל בהתאם בכל המקרים הנ"ל ולתת מענה מלא 24 שעות ביממה במקרים של חירום, ערב, לילה ואפילו סופי שבוע. בסיכומו של דבר, חתולים או כלבים שנפגעים ממחלה או פגיעה הקשורה במערכת העצבים יטופלו על ידי ד"ר סרוגו והכול במטרה להאריך את חייהם ולספק את הטיפול הנכון בהתאם למצב שהתגלה. 

מבין כל פועליו, ד"ר סרוגו מאפשר גם לכם ולבעל החיים שלכם לקבל את היחס הטוב ביותר ולשפר את איכות החיים באמצעות טיפול בבעיות של פריצות דיסק, בעיות ניורולוגיות, כירורגיות ועוד. לצד אבחונים במערכת העצבים, הדמיות מוקדמות ועוד מאתר ד"ר סרוגו את פריצת הדיסק או הבעיה החלה על עמוד השדרה ומשיב לבעל החיים שלכם את איכות החיים שנלקחה ממנו- הכול במקום אחד, תוך 24 שעות ביממה והכול במטרה להציל ולשפר את חיי חיית המחמד שלכם.